Apie „Bosch“ įrankių žymėjimą
2021 8 vasario
Pasaulio naujiena!!! Belaidis įkrovimas „Bosch“ įrankiams
2021 10 vasario

„BOSCH“ ĮRANKIS

Milijonai žmonių visame pasaulyje žodį „Bosch“ sieja su patikimumu ir kokybe. Šis prekės ženklas sukūrė nepriekaištingą reputaciją, kurią kruopščiai palaiko, išleisdamas į pasaulinę rinką išskirtinai aukštos kokybės, patikimą ir patvarų įrankį.

„Bosch“ įrankiai atitinka visus tarptautinius kokybės ir saugos standartus. Jo kūrimas atliekamas naudojant moderniausią įrangą, naudojant novatoriškas technologijas.

Šiandien „Bosch“ biurai yra beveik visose pasaulio šalyse. Be to, visame pasaulyje yra gamyklos, gaminančios šio prekės ženklo produktus.

„Bosch“ įrankiai skirti naudoti namuose ir profesionaliai. Gamintojas gamina 2 serijos produktus: buitinius ir profesionalius. Juos labai lengva atskirti: „Bosch“ namų ūkio įrankiai pažymėti žalia spalva, o profesionalūs – mėlyna spalva. Kiekvienoje iš šių serijų vartotojas galės pasirinkti modelį, kuris visiškai atitiks jo poreikius.

„Bosch Home Green“ serijoje yra įrankis, idealiai derinantis galią, funkcionalumą ir patogumą. Naujoviškos technologijos leido padaryti daugelį įrankių modelių daugiafunkcinius: jie sujungia gręžimo, kalimo ir tvirtinimo detalių galimybes. Tai leidžia atlikti visus reikalingus namų ruošos darbus vienu įrankiu. Taigi vartotojai taupo ir pinigus, ir laisvą vietą.

Profesionali „mėlyna“ serija iš „Bosch“ išsiskiria daugiausia techninėmis savybėmis. Profesionalus „Bosch“ įrankis yra skirtas intensyvesniam darbui, nuolatiniam darbui ilgą laiką. Jis padidino galią ir našumą, taip pat padidino vidinių dalių atsparumą dilimui.

Aktyvūs moksliniai tyrimai ir plėtra bei plėtra leidžia „Bosch“ būti pasaulinių atradimų ir išradimų pavyzdžiu savo rinkos segmente. Pavyzdžiui, „Bosch“ pirmasis išleido į rinką populiarius įrankius, tokius kaip elektrinis plaktukas grąžtas ir elektrinis dėlionė. Užpatentuota unikali ličio jonų akumuliatoriaus technologija buvo sėkmingai įgyvendinta smūginiams gręžtuvams, atsuktuvams, rotoriniams plaktukams, suteikiant maksimalų patogumą šiam įrankiui. Be to, būtent „Bosch“ elektrinis įrankis buvo pirmasis pasaulyje padengtas elektrine izoliacine medžiaga.