Pasaulio naujiena!!! Belaidis įkrovimas „Bosch“ įrankiams
2021 10 vasario

„Bosch“ įrankių kilmės šalis, ar tai svarbu?

Bosch“ firminis įrankis, jo pardavimas ir reklamavimas yra pagrindinė veiklos sritis, kuria užsiimame. Mums svarbus mūsų reklamuojamo produkto įvaizdis.

„Bosch“ elektriniai įrankiai jau seniai sulaukė didžiulio populiarumo tiek visame pasaulyje, tiek mūsų šalyje. Dauguma statybų kompanijų ieško „Bosch“ statybos įrankių. Sunku įsivaizduoti, ar statybvietėje nėra bosch gbh 2-24 plaktuko grąžto, bosch šlifuoklio ar bosch atsuktuvo. Ir kaip atlikti išmontavimo darbus be bosch jackhammer! Pasidaryk pats, naudodamas „Bosch“ įrankius, praktikoje jau seniai matė patikimumą ir kokybę. „Bosch psb 500“ plaktukas, „Bosch pst 800 pel“ pjūklelis, „Bosch“ akumuliatorinis įrankis praktiškai priklauso daugumai meilužių mėgėjų.

Tačiau visada atsiras norinčių užsidirbti pinigų iš tvirto įvaizdžio arba sukurti nesveiką konkurenciją. Turite suprasti ir atsižvelgti į tai, kad lengviausia užsidirbti pinigų iš reklamuojamo vardo. Todėl pasirodė visiškai nauja „kinų boso“ ar „kiniško instrumento“ interpretacija, kurios šaknys ne visada yra teisingos. Čia apie tai daugiau ir pabandykime išsiaiškinti toliau.

Iš tikrųjų pats straipsnis skirtas dažnai užduodamam klausimui – instrumento gamintojo šaliai. Daugelis žmonių užduoda šį klausimą iš nenaudingo smalsumo, tačiau daugeliu atvejų tai yra mūsų regiono aksioma, žmonės nerimauja dėl prekių kokybės klausimo. Kodėl tai mums svarbu? Mūsų šalies susiformavimo istorija yra susijusi su nuolatine įtampa vartotojų sferoje. Mes vis dar prisimename trūkumo, tuščių lentynų ir eilių laikus. Perestroikos stebuklai prisidėjo prie daugumos žmonių sąmonės, ir šis mąstymas egzistuoja iki šiol. Pervežimai ir smulkūs prekybininkai išstūmė pagamintas prekes ir padarė vartotoją išrankesnį apsipirkti. „Gorbačiovo“ laikais į mūsų šalį pasipylusi precedento neturinčių prekių masė nustebino nepatyrusį vartotoją, kuris vis dar remiasi tvirtais ir natūraliais „naminiais“ produktais. Taip jau nutiko, kad tuo metu „didysis Kinijos stebuklas“ pradėjo savo pažangą. Šiai akimirkai verta skirti ypatingą dėmesį. Ne paslaptis, kad daugeliui mūsų tautiečių visos kiniškos prekės vienareikšmiškai laikomos nekokybiškomis.

Norint kažkaip nušviesti šį klausimą, reikia paliesti šios didžiosios rytų šalies istorinius ir ekonominius momentus. Mūsų „perestroikos“ laikotarpiu Kinijoje valstybės lygmeniu buvo priimta nemažai ekonominių įstatymų, kurie supaprastina smulkaus verslo ir tokio verslo vykdymą. Subsidijos, supaprastinta registracija ir sertifikavimas, nauji apmokestinimo mechanizmai – visa tai prisideda prie verslumo plėtojimo šalyje ir investuotojų pritraukimo iš išorės. Antrasis dalykas yra kinai, kaip jie vadina „pigia darbo jėga“. Tuo pačiu metu jie yra labai darbštus ir organizuotas žmogus, gerbiantis savo senąsias tradicijas ir įstatymus. Dauguma mūsų visuomenės „malonumų“ kinai nesuvokia net pagal mirties draudimą. Kinų perpildymo problema kyla ne dėl jų gimstamumo, o dėl sunkaus darbo ir gyvybingumo, taigi ir dėl žemo mirtingumo. Atsižvelgiant į tai, Kinijos prekių gamyba labai sparčiai auga visose pramonės šakose, pradedant didelėmis įmonėmis ir baigiant rankdarbių gamyba.

Kadangi tuo metu mūsų šalis nebuvo pasirengusi užmegzti verslo prekybos santykių, mūsų namuose augę smulkūs prekybininkai ėmėsi darbo, atveždami nelikvidias prekes iš Kinijos ir uždirbdami pasakišką pelną. Mes visi gerai prisimename sendaikčių turgus, blizgančius ir ne itin kvapnius indus. Namų apyvokos daiktai, viliojantys iki šiol neregėtomis galimybėmis, ryškūs žaislai, statybinės medžiagos ir kiniški įrankiai. Visa tai buvo kinų kalba ir palyginti nebrangu. Ir tik po kurio laiko, pripratus prie tokios Kinijos, atsiras aksioma „Kinija yra nekokybiška“.

Tiesą sakant, tai visiškai netiesa, ir, kaip jau minėta, šis mąstymas turi regioninį bruožą. Europoje kiniškos prekės yra labai populiarios, dažniausiai tai yra aukštos kokybės produktai, kurie sėkmingai parduodami geriausiose parduotuvėse ir yra plačiai naudojami kasdieniame gyvenime ir pramonėje. Nenuostabu, kad Vakaruose jau dvidešimt metų spėliojamos Kinijos ekonominio stebuklo priežastys.

Tiesą sakant, tai visiškai netiesa, ir, kaip jau minėta, šis mąstymas turi regioninį bruožą. Europoje kiniškos prekės yra labai populiarios, dažniausiai tai yra aukštos kokybės produktai, kurie sėkmingai parduodami geriausiose parduotuvėse ir yra plačiai naudojami kasdieniame gyvenime ir pramonėje. Nenuostabu, kad Vakaruose jau dvidešimt metų spėliojamos Kinijos ekonominio stebuklo priežastys.

Didesniu mastu to klausia nauji klientai, kuriems atsibodo pigūs klastotės, ir jie atėjo į „Bosch“ prekės ženklo parduotuvę nusipirkti kokybiško įrankio. Daugelis pirkėjų tik akcentuoja kiniškos instrumento kilmės klausimą, nesąmoningai į tai reikšdami prastą kokybę. Galiu jus nuraminti ir tai nebus apreiškimas, kad kai kurie „Bosch“ firmos įrankiai „Skil“ iš tikrųjų yra gaminami „Bosch“ gamyklose Kinijoje, įskaitant.

Palankus investicinis klimatas, žaliavos, šiuolaikinės technologijos daugeliui statybinių įrankių ir eksploatacinių medžiagų gamintojų tapo priežastimi savo gamybą platinti didžiulėje „Dangaus imperijoje“. Kompanija „Robert Bosch GmbH“ nėra išimtis ir savo gamybai pastatė specialias gamyklas, kurios laikosi aukštų šiuolaikinių standartų. Todėl, jei susidūrėte su „Bosch“ įrankio užrašu „Pagaminta Kinijoje“ arba „Pagaminta KLR“, nenusiminkite. Būkite tikri, kad „Bosch“ vertina savo įvaizdį ir nėra suinteresuotas bet kur gaminti žemos kokybės „Bosch“ elektrinius įrankius.

Pirkdami „Bosch“ statybinius įrankius iš įgalioto atstovo, visada įsigyjate originalų įrankį ir esate apsaugoti nuo nekokybiškų gaminių pagal garantinius įsipareigojimus. Kitas klausimas yra dauguma internetinių parduotuvių, kuriose kartais sunku gauti net techninę konsultaciją, jau nekalbant apie jų kilmę, garantiją ir galimybę pasirinkti įrankius. Prekybos rinkos vis dar egzistuoja. Čia galite pasikliauti tik savo žiniomis ir sėkme. Bet jei nuspręsite iš jų įsigyti „Bosch“ elektrinį įrankį, turėtumėte atkreipti dėmesį į tokias akimirkas. Daugeliu atvejų bent jau reikėtų įspėti apie trūkstamą originalų „Bosch“ garantijos taloną ir žemą „Bosch“ įrankio kainą. Kad ir koks dosnus būtų pardavėjas, jį visada skatina noras užsidirbti pinigų. Bet kaip ir kuo jis bando sutaupyti, jau yra moralės klausimas.

Pagal žanro dėsnį, būtent dėl ​​pigių klastotių jie rašo „Pagaminta Vokietijoje“, kuri kažkodėl yra artimesnė ir daugeliui šildo sielą. Kaip apsisaugoti nuo nekokybiško produkto? Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį? Užduodamas klausimas “ar tai nėra daroma Kinijoje!” visai nebus logiška. Kadangi ten gaminama dauguma aukštos kokybės prekių. Labiausiai tikėtina, kad turite pakeisti požiūrį į produkto pasirinkimo klausimą atsižvelgdami į savo norus ir poreikius. Išmokite atskirti kokybišką produktą nuo netikro. Pirkite pas įgaliotus pardavėjus, kurie turi sertifikatus ir pateikia tikrą garantiją.

Galiausiai „Robert Bosch GmbH“ turi daugybę gamyklų visame pasaulyje, o šio prekės ženklo įrankiai ne visada gaminami Vokietijoje. Nepaisant to, originalus „Bosch“ įrankis buvo ir išlieka aukštos kokybės.

Linkime visiems gerų pirkinių.